Hakkımızda

Hakkımızda

www.gezivitrinim.com  Bir İmamoğlu Turizm Markasıdır.

Adımızda’da  anlaşıldığı gibi biz Turizmin örnek alınacak bir vitriniyiz. Gezi ve Seyahatte beş yıldızlı bir vitriniz. Samimiyetimizi, tecrübemizi, kalitemizi bu vitrin içinde topladık.

Misafirlerimiz,  zaman içerisinde aldıkları kaliteli hizmetin samimiyetin sonucu olarak vitrinimizin bir parçası haline geldiler. Sizleri de bu vitrinimizde görmek en büyük hayalimiz.

Neden Gezi vitrinim ?

Çünkü;

Samimiyiz; Malatya’nın vitriniyiz, Tüm misafirlerimizle ayrı ayrı ilgilenebiliyor, Turizmin, Turizimciliğin sıcaklığını hissettiriyoruz.Programlarımızda size ne sunuyorsak onu yapıyoruz, Turlarımızda sizleri sıkıntıya sokacak süprizlere asla müsade etmiyoruz.Misafirlerimizin değerini çok iyi biliyoruz.

Şeffafız; Birlikte gezdiğimiz gördüğümüz yerlerden asla komisyon vs talep etmiyoruz.Gidilen şehirlerde gezmeye, görmeye değer ne kadar yer varsa Mesafe, Zaman ayırt etmeksizin sizi düşünüyor oraya götürüyoruz.

Kaliteliyiz; Turlarımızda kaliteyi ön planda tutup, Kaliteli araçlar,Kaliteli oteller, kaliteli restorantlar ve profösyonel tur rehberleri ile çalışıyoruz.

İşimizi severek yapıyoruz. Malatyanın gezi vitrini olarak Türkiye Turizmine katkı sağlamak istiyoruz, her geçen gün vitrinimizi geliştirmek istiyoruz.

Gezivitrinim Ekibi

Gezi Vitrinim ekibi Tur öncesi ve Tur esnasında sizlere en iyi hizmeti vermek için görev başındalar.
ben1

İmamoğlu Turizm Yönetim Krl. Başkanı

Battal ÖZDEMİR

nakir

Tur Operatörü

Ömer NAKİR

taha

Acenta Müdürü

M.Taha ÖZDEMİR

hakan

Bilgi işlem Yazılım

Hakan BEYAZKAYA

Ahmet Özdemir

Ceo

Ahmet ÖZDEMİR

You don't have permission to register