Batı Karadeniz Turu

Batı Karadeniz Turu

1150 TL Kişi Başı Ücret

Batı Karadeniz Turu

Ramazan Bayramında harika bir Batı Karadeniz turu

6 Gün 4 Gece
 • Kalkış
  Malatya Merkez postane önü
 • Kalkış Zamanı
  03 HAZİRAN 2019 Saat 18:00 hareket
 • Dönüş Zamanı
  09 HAZİRAN 2019 Sabah varış
 • Tura Dahil Olanlar
  Kahvaltı
  Lüks Araçlarla ulaşım
  Rehberlik Hizmetleri
  Seyahat Sigortası
 • Tura Dahil Olmayanlar
  5 Yıldızlı Konaklama
  Giriş Ücretleri
  Havalimanı Transferi
  Sıra gecesi (Ekstra)
1
1.GÜN
Malatya Büyük şehir Belediyesi Otopark alanında saat 18:00’da buluşma. Saat 18:30’da Malatya – Kayseri – Ankara – Elmadağ güzergahı ile Beypazarı’na hareket.
2
2.GÜN
Dünyaya açılan Ankara’ya bağlı örnek ilçe Beypazarı’na varış.Türkiye’nin en güzel 10 ilçesinden biri olan Beypazarı’nda tarihi Beypazarı Konaklarında yapacağımız yöresel kahvaltı sonrası Beypazarı’nda göreceğimiz yerler arasında Tarihi Beypazar Konakları ve Evleri’nin bulunduğu Alaattin Sokak gezisi,Beypazarı’nın tüm güzelliklerinin görülebileceği Hıdırlık Tepesi gezisi,Beypazarı kültürünü yansıtan eserlerin,kıymetli madenlerin,antikaların ve Beypazarı tarihine ışık tutan tarihi belgelerin sergilendiği Kültür Evi(Müze) gezisi,Telkari gümüş işçiliğinin güzel örneklerinin sergilendiği gümüş mağazaları gezisi,Beypazarı el sanatları ürünlerinin sergilendiği El Sanatları Merkezi gezisi ardından Mudurnu’ya hareket. Buradan bir doğa harikası olan Abant Gölü’ne hareket. Abant Gölü kenarında isteyenler fayton gezisi yapabilirler. Buradaki foto safari ve doğa yürüyüşü ardından Gölcük Gölü’ne hareket. Gölcük Gölü’nün etrafında doğa yürüyüşü ve foto safari ardından muhteşem göl manzarası eşliğinde doğayla iç içe serbest zaman. Buradan Bolu’ya hareket. Bolu panoramik şehri turu ardından Safranbolu hareket ediyoruz. Otele yerleşme Akşam yemeği ve serbest zaman.
3
3.GÜN
Kahvaltı sonrası doğal güzellikleri ve tarihsel zenginliklerinin yanı sıra şehzadeler diyarı olarak da bilinen Bartın’ın şirin bir ilçesi olan 1.5 saatlik yolculuk sonrası Amasra’ya hareket.Amasra şehir turunda gezilecek yerler; şehir merkezinde bulunan kale, kilise, bedesten, tahta işleri yapan dükkanlar ve Dünya’da tek, (eşi olmayan) Kuş Kayası Yolunu gezildikten sonra öğle yemeği.Yemek sonrası dünya mirası olan ve SİT alanı ilan edilmiş olan Safranbolu’ya dönüş. Otelimizde konaklama akşam yemeği ve serbest zaman.
4
4.GÜN
Kahvaltı sonrası Safranbolu şehir turu: Safranbolu’da Kaymakamlar Müze Evi, Hıdırlık Tepesi, dünyada eşi olmayan Safranbolu tarihi konaklarını gördükten sonra öğle yemeği ve serbest zaman. Tarihi çarşılarda alışveriş, safrandan yapılan meşhur Safranbolu lokumlarının imalatının görülmesi ve tadılması, Yörük Köyü gezisi ve Cinci Hanı’nın gezilmesi. Kastamonu’ya hareket. Ilgaz Dağı’ndaki Dağbaşı Otel’e yerleşme.
5
5.GÜN
Kahvaltı sonrası Kastamonu panoramik şehir turu ardından Sinop’a hareket.Otele yerleşme akşam yemeği ve serbest zaman.
6
6.GÜN
Sabah kahvaltı sonrası Sinop şehir turunda gezilecek yerler: M.Ö.4500 yıllarından başlayarak günümüze kadar uzanan çeşitli uygarlıkların izlerini taşıyan Sinop’ta görülecek yerler; Sinop Arkeoloji Müzesi, Sinop Kalesi , Sinop Cezaevi ve Bedesten Çarşıları gezildikten sonra öğle yemeği için serbest zaman. Öğle yemeği ardından Samsun’a hareket. Atatürk’ün Samsun’a çıktığı yere yaptırılmış olan İlk Adım Anıtı’nın görülmesi ardından Amasya-Tokat-Sivas güzergahı ile Malatya’ya hareket.
7
7.GÜN
Malatya’ya varış. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz
8
Tura Dahil Olan Hizmetler
 • Tüm transferler ( Lüks tur otobüs )
 • Otel konaklamaları (HB /Aksam yemeği ve kahvaltıları)
 • Rehberlik hizmeti
 • Gidilen günün sabah kahvaltısı
9
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yemeklerde alınan içecekler
 • Öğle yemekleri
 • Müze ve ören giriş ücretleri
 • Dönüş akşam yemeği
10
Çocuk Ücretleri
 • 0-5 Yaş 400 TL
 • 6-12 Yaş 950 TL
0.0
Genel0%
Konaklama0%
Paranın Değeri0%
Transfer0%
Varış Yeri0%
Yemek0%

POST A REVIEW

You don't have permission to register