Bayramda D.karadeniz-Batum

Bayramda D.karadeniz-Batum

650 TL Kişi Başı Ücret

Doğu Karadeniz Batum Turu

 • Varış Yeri
 • Kalkış
  Malatya Merkez postane önü
 • Kalkış Zamanı
  05 Haziran 2019 Saat 20:00 Hareket
 • Dönüş Zamanı
  08 Haziran 2019 Saat 07:00 dönüş
 • Tura Dahil Olanlar
  Kahvaltı
  Lüks Araçlarla ulaşım
  Rehberlik Hizmetleri
 • Tura Dahil Olmayanlar
  5 Yıldızlı Konaklama
  Giriş Ücretleri
  Havalimanı Transferi
  Seyahat Sigortası
  Sıra gecesi (Ekstra)
1
1.GÜN 05 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA
Saat 20:30 da Malatya Merkez Postane önünde Buluşma 21:00 da hareket.      
2
2.GÜN :
Malatya’dan hareketle yolda gerekli molalar verilerek Trabzon’a varış.  Maçka’da yöreselkahvaltı yaptıktan hemen sonra Altındere Milli park`ına ulaşıyoruz .Tadilat dolayısıyla uzun süredir kapalı olan  Sümela manastırını panoramik izliyor  ve fotoğraf için mola veriyoruz. Meryem Ana Kilisesi, Nöbetçi Odaları, Misafirhane, Su kemerleri,Ayazma, Kaya Fresklerinin resimlerinin  çekimlerinin ardından Yemek molası için  Köftesi ile Meşhur Akçabat`a varıyor ve öğle yemeğimizi aldıktan sonra Trabzonda Tarihi Küçük Ayasofya Camii'ni ziyaret ediyoruz. Hemen karşısındaki Atatürk köşkünü ziyaret edip Atatürk'ün tarihi şahsi eşyalarının olduğu köşkü ziyaret ediyoruz. Manzarasına hayran kalacağınız köşk fotoğraf için mükemmel bir yer. Sonrasında  yolculuğumuza devam edip konaklayacığımız otele yerleşiyoruz., Akşam yemeği ve serbest zaman.
3
3.GÜN
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Uzungöle hareket ediyoruz. Uzungöl'ün o eşsiz manzarasının resimlerini çekiyor ve Uzungöl kıyısı boyunca yürüyüş ve alışveriş için ve serbest zaman veriyoruz. Toplanacağımız noktada buluştuktan sonra  yolculuğumuza devam ederek, yol güzergahımızda bulunan İKİZ ÇAY fabrikasına Kemençe ve Horon eşliğinde karşılanıyoruz. Fabrikayı gezerek Çayın yapılışının her aşamasını fabrika görevlisi tarafından dinliyoruz.Ve çayın birkaç çeşidinden tadma imkanı buluyoruz.Sonra Rize`ye varış.Riza Botanik çay bahçesi, Rize bezi üretim fabrikasında meşhur Rize bezinin yapımını izliyor ve satış mağazasında alışveriş imkanı buluyoruz. Yolculuğumuza Çayeli,Pazar,Ardeşan güzergahı ile devam edip Çamlıhemşinde Fırtına Deresine varıyoruz.Fırtına deresenide bulunan Tarihi Taş Köprünün gezilmesi.Fırtına Deresinde Öğle yemeğimizi bölgedeki yöresel laz lokantasından  aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle rafting ve zip-line yapıyoruz. Ve Ayder Yaylasına doğru ilerliyoruz. Kalegon, Gelin Tülü Şelalesi, gibi panoramik yerlerde fotoğraf çekiyoruz.. Akşam yemeği ve geceleme için  Ayder'de ki Otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam gezintisi yapabilirler.
4
4.GÜN 22 NİSAN PAZARTESİ
Otelde alınacak kahvaltı sonrası Gürcistan Batum gezisi için Hopa sınır kapısına doğru hareket ediyoruz. Batumda  Dünyanın 3.büyük botanik bahçesini geziyor. Media anıt heykedilinin hikayesini dinliyoruz. Batumda Türk mahallesindeki camii ziyaretinden sonra Şehirde turlama imkanı ve Teleferik (Ekstra) ile Batumu tepeden izliyoruz. Gezi sonrası Yurdumuza dönmek için kapıya doğru hareket ediyoruz. Bu harika gezi sonrası Malatya`ya hareket edip gece saatlerinde şehrimize varıyoruz.Bir Sonraki Gezivitrinim gezilerinde buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.
5
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Gürcistan-Batum sınırının dönemsel olarak yoğun olmasından dolayı, bazen sınır geçişlerinde gecikme yaşanabilmektedir. Batum gezisi için orjinal haliyle T.C. kimlik numarası yazılı ve resimli olan nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurmayı unutmayınız. (Ehliyetle geçiş yapılamamaktadır!) Ebeveynlerinden (anne veya babası) birisi beraberinde olmayan 18 yaş altı çocuklar, gelmeyen ebeveyninden noter onaylı muvafakatname alarak Gürcistan'a geçiş yapabilmektedir. Ayrıca bebek dahi olsa nüfus cüzdanlarında fotoğraf yapışık olmayan nüfus cüzdanıyla Gürcistan'a giriş yapılamamaktadır! Gürcistan yasa gereği ülkeye giren turistlerin üzerinde hiç bir ilaç  bulunmamalıdır. Aksi taktirde bu kişilere yasal işlem uygulanabilmektedir. Gürcistan sınır geçişlerinde yaşanabilecek bu gibi olumsuzluklardan acentamız sorumlu olmayacaktır. Olağan dışı durumlarda acentamız aynı kalite ve standartlarda olmak üzere otel değişikliğine gidebilir. Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden GEZİVİTRİNİM sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle veya mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda GEZİVİTRİNİM 'in sorumluluğu bulunmayacaktır. Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, yağmurluk, rahat kıyafetler, hırka ya da kazak, otobüste kullanmak üzere küçük yastık ve ayrıca fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayınız!
6
FİYATA DAHİL OLANLAR
 • Lüks otobüsle ulaşım ve transferler
 • Araç içerisinde yapılacak ikramlar
 • 2 gece programda belirtilen otellerde konaklama Otellerde alınacak sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri (açık büfe veya set menü)
 • Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Tura katılan misafirlerimize özel hatıra hediyeler                                                    -------------------
 •  Sngl Oda Farkı 225 TL
 • 02 - 04 Yaş : 200 TL
 • 05 - 11  Yaş 495 TL
7
FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
 • Otelde alınacak yemekler haricindeki öğünler
 • Otelde alınacak yemeklerde talep edilecek ekstra yiyecek-içecekler
 • Gürcistan'a geçişte ödenen 15 TL yurt dışı çıkış harcı
 • Müze-ören yeri giriş ücretleri (isteğe bağlı). Müze kart almanız önerilir (1 yıllık 40 TL)
 • Öğlen Yemekleri ve Dönüş Akşam Yemeği
8
0.0
Genel0%
Konaklama0%
Paranın Değeri0%
Transfer0%
Varış Yeri0%
Yemek0%

POST A REVIEW

You don't have permission to register